Vaše cesta: Home > how to

Jak na to?

 

Meguiar’s auto klinika - Připravujeme pro Vás projekt, díky kterému jednoduše, rychle a efektivně získáte základní informace ke správné péči o Váš vůz. Zúčastněte se naší nové Meguiar's auto kliniky a my Vám poradíme, jak se správně starat o lak Vašeho vozu, o skla, plastové a čalouněné povrchy, kůži, kola i motorový prostor. Péče o vůz, její preciznost a správnost provedení, může změnit vzhled Vašeho dvoustopého miláčka doslova k nepoznání. Je však nutné dodržet některá důležitá pravidla a postupy. Jaká? To Vám rádi sdělíme v naší Meguiar's auto klinice. Meguair's Auto klinika Vám usnadní kompletní péči o Váš vůz.

Video galerie - Jako prvotřídní výrobce autokosmetiky představila firma Meguair's kompletní instruktážní Video knihovnu. Najdete zde potřebné postupy, tipy a triky jak správně používat produkty značky Meguiar's. Díky těmto videím zvládnete jak základní postupy, tak složíté leštící procesy, které Vám umožní prvotřídní výsledky.

 

Meguiar’s Online Forum - Meguiar's Online Forum je skupina lidí, kteří si díky internetu sdělují své zkušenosti s produkty značky Meguiar's. Forum nabízí vše od zkušeností hobby uživatelů až po skutečně profesionální rady. Navštivte forum a dozvíte se vše o produktech, jejich použití, zkušenostech uživatelů i jiné cenné rady.


Časté dotazy FAQ - Pokud chcete najít odpovědi na své otázky ohledně autokosmetiky Meguair's, podívejte se na Časté dotazy FAQ. Najdete zde odpovědi na každodenní otázky, kterými jsou např.: "Jaký vosk je pro můj automobil nejlepší?", nebo: "Jaký je rozdíl mezi leštěním a voskováním?" Odpovědi na tyto otázky byly našimi odborníky sestaveny na základě jejich mnohaleté praxe. Tyto poznatky jsou Vám k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce.

 

Zákaznické centrum - Máte konkrétní dotaz ohledně produktu Meguiar's? Nejste si jistí, jak se při použití přípravku Meguiar's zachová Váš lak, pneumatika, kovový nebo plastový povrch Vašeho vozu? Zeptejte se přímo našich poradců, kteří mají s používáním kosmetiky Meguiar's a s produkty samotnými mnohaleté zkušenosti. Jsou zde pro Vás, aby Vám pomohli s péčí o Váš automobil.