Vaše cesta: Home > community

community

 

Kalendář akcí – účastníme se mnoha akcí po České Republice, kde náš můžete potkat a pohovořit si s námi, vyzkoušet či nakoupit produkty značky Meguiar's.

Meguiar’s Online Forum - Meguiar's Online Forum je skupina lidí, kteří si díky internetu sdělují své zkušenosti s produkty značky Meguiar's. Forum nabízí vše od zkušeností hobby uživatelů až po skutečně profesionální rady. Navštivte forum a dozvíte se vše o produktech, jejich použití, zkušenostech uživatelů i jiné cenné rady.

Lokátor prodejců - Díky našemu lokátoru prodejců rychle a pohodlně naleznete prodejce, který má Vámi požadovaný sortiment k dispozici.

O Meguiar’s - Snažení, které začalo více než před sto lety jako jednoduchý laboratorní pokus v garáži Franka Meguiara, se postupem času vyvinulo ve výrobu těch nejlepších produktů pro péči o automobily, které můžete svému vozu dopřát. Společnost Meguiar's se stala předním výrobcem specializovaných produktů na kterýkoli myslitelný povrch automobilu, motocyklu nebo lodě.

Sponzorské akce  - Pořádáte autosalon, sraz automobilů ruzných druhů či setkání přiznivců různých značek? Pokud ano, pak je tu možnost spolupráce s Meguiar's. Sponzorujeme ročně několik akcí. Pokud by jste se chtěli dozvědět jak může Vaše akce či firma spolupracovat s Meguair's, kontaktujte nás!