MEGUIAR’S CAR CLINIC – BEZPLATNÉ ŠKOLENÍ PRO KAŽDÉHO!


Vážení automobiloví nadšenci, milovníci naleštěných laků a hlubokého lesku,

také pro rok 2015 jsme pro Vás připravili pokračování našeho jedinečného bezplatného školení Meguiar’s Car Clinic. Tato akce vychází z modelu, který úspěšně probíhá v mnoha zemích po celém světě, a díky nám se tohoto jedinečného školení můžete zúčastnit i Vy!
 
Všechna zatím uskutečněná školení se těšila velkému zájmu, a tak Vás ani v roce 2015 nechceme připravit o možnost dovědět se, jak správně pečovat o svůj vůz.
Počet účastníků každé kliniky je z důvodu maximálně individuálního přístupu omezen na 8. Proto neváhejte s přihlášením dlouho a rezervujte si své místo včas! 

Vážení automobiloví nadšenci, milovníci naleštěných laků a hlubokého lesku, již tradičně pro Vás připravujeme jediné bezplatné detailingové školení určené pro všechny nadšence, bez rozdílu věku a zkušeností v České a Slovenské republice - Meguiar's Car Clinic!


Všichni zájemci, kteří se chtějí naučit správně starat o svůj vůz, osvojit si základy detailingu a poznat nabídku špičkových produktů americké společnosti Meguiar's, která své přípravky vyrábí již od roku 1901, a zastoupení má ve 123 zemích po celém světě, mají možnost hlásit se na naše bezplatné školení!


Všichni účastníci se budou moci mimo jiné podrobně seznámit s DA leštičkou Meguiar's MT310 a vyzkoušet si práci s ní!


Školení Meguiar's Car Clinic se bude opět pořádat v termínech, které již brzy zveřejníme zde i na našem facebookovém profilu Meguiar's Czech!

 

Školení trvá cca 4 hodiny a pořádá se ve dvou různých termínech - zúčastnit se můžete víkendového dopoledního školení, nebo školení pořádaných v pracovní dny večer, v prostorách prodejny Escape6 s.r.o., Jeremenkova 725/90, Praha 4 - Podolí.


Náplň školení je tradiční, tedy teoretická část zaměřená na správnou péči o Váš vůz a představení produktů Meguiar's a po krátké přestávce navazující praktická část, kde si všechny nově nabyté vědomosti můžete vyzkoušet v praxi.

 

Všechna zatím uskutečněná školení se těšila obrovskému zájmu, a tak Vás ani v roce 2016 nechceme připravit o možnost naučit se, jak správně pečovat o svůj vůz.

 

Počet účastníků každé kliniky je z důvodu maximálně individuálního přístupu omezen na 10. Proto neváhejte s přihlášením dlouho a po zveřejnění termínů si rezervujte své místo včas! Postup přihlášení bude zveřejněn spolu s novými termíny již brzy!


A pokud nevíte, o co se v rámci naší Car Clinic jedná, pak Vám přinášíme také krátké shrnutí, co že se to bude v naší prodejně vlastně dít. ;-)


Co je Meguiar’s Car Clinic?

Meguiar’s Car Clinic je školení se zaměřením na autokosmetiku, které sestává ze dvou částí. V první části přibližně tříhodinového školení se dovíte, jak se správně starat o lak Vašeho vozu, jaké jsou základní kroky v péči o vůz, správné technologické postupy i časté chyby, kterých se uživatelé dopouštějí. Ve druhé části školení si budete moci nové poznatky vyzkoušet v praxi.


Kdo se může zúčastnit?

Meguiar’s Car Clinic se může zúčastnit každý, kdo se chce dovědět, jak nejlépe pečovat o svůj vůz. Nezáleží na tom, jestli jste hobby uživatel či profesionál, jestli vlastníte vůz s novým nebo starším, či dokonce poškozeným lakem. Meguiar’s Car Clinic je určen pro všechny bez rozdílu!


Kolik stojí účast na Meguiar’s Car Clinic?

Účast na Meguiar’s Car Clinic je zcela zdarma!

 

Kdo školením Meguiar's Car Clinic provází?


Jakub Nágl

Technical & Sales Manager, Escape6 s.r.o. a Meguiar’s Česká republika & Slovensko

-
 
Certifikovaný instruktor detailingu Meguiar’s pro Českou republiku & Slovensko.

-
 
Úspěšný absolvent profesionálních školení kompletního detailingu v Praze (2013) a v sídle Meguiar’s UK, Daventry, Velká Británie (2013) – obě pod vedením Nika Kempsona-Hopkinse (Meguiar's International).

- 
Úspěšný absolvent pokročilého profesionálního školení kompletního detailingu v sídle Meguiar’s, Inc., Irvine, CA, Spojené státy americké (2015) – pod vedením Jasona Rose, Michaela Stoopse a Mikea Penningtona (Meguiar's, Inc.).


-
 
Pravidelný účastník mezinárodních detailingových telekonferencí zaměřených na teoretické i praktické využití detailingových postupů, moderní detailingové trendy a aktuální otázky, nové produkty i obecné pracovní  postupy.

 

 

Na co se můžete v rámci našeho školení těšit? Podívejte se na video, které Vám Meguiar's Car Clinic detailně přiblíží: